مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سورفکتانت آنیونی

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره سورفکتانت آنیونیقیمت روز سورفکتانت آنیونی

سورفکتانت آنیونی را می توان از مهم‌ترین مواد اولیه شیمیایی محسوب نمود که در زیر مجموعه آن، انواعی همچون آمونیوم لوریل سولفات، آمونیوم لوریل اتر سولفات، تری اتانول آمین لوریل سولفات و سدیم لورین سولفات قرار گرفته اند که همگی بخشی از فرمولاسیون شامپو به حساب می آیند. حال با توجه به اهمیتی که این محصول که در صنایع ساخت محصولات شوینده پیدا کرده، شاهد توسعه بازار سورفکتانت آنیونی می باشیم.

بازار فروش سورفکتانت آنیونی

همه چیز درباره سورفکتانت آنیونی

همه چیز درباره سورفکتانت آنیونی درباره سورفکتانت آنیونی که مواد بسیاری در زیر گروه آن جای گرفته اند، می توان اینطور توضیح داد که این ماده از خاصیت کف کنندگی فراوانی برخوردار بوده و همچنین به عنوان یک ترکیب پاک کننده قوی نیز شناخته شده است.

البته این نکته مهم را باید عنوان نماییم که به هیچ وجه استفاده‌ی بیش از حد این ماده، مجاز نبوده و ممکن است آثاری هرچند نامطلوب را به دنبال داشته باشد، برای مثال یکی از اثرات سورفکتانت این است که پوست و مو را تحریک نموده و لذا مصرف آن تا حد مشخص و نرمال توصیه شده که در این صورت فاقد عوارض جانبی خواهد بود.

در واقع این ماده به عنوان فرمولاسیون اولیه در شامپو یا برخی تمیزکننده ها به کار رفته و محصولاتی غلیظ با خاصیت کف زایی مناسب را ارائه خواهد داد، یعنی دقیقاً همان مشخصاتی که افراد از مواد شوینده انتظار دارند.

همچنین باید اضافه کرد که تقسیم بندی مختلفی از سورفکتانت آنیونی وجود داشته که آنها را نام خواهیم برد:

  1. سورفکتانت پایه ای: شامل آلکیل سولفات و آلکیل اتر سولفات
  2. سورفکتانت ملایم: شامل سولفوسوکسیانت، کوکوئیل ایزوتیانت و آلکیل اتر کربوکسیلات

قیمت روز سورفکتانت آنیونی

قیمت روز سورفکتانت آنیونی از آنجا که سورفکتانت آنیونی انواع مختلفی را در برگرفته و هر یک از آنها با مشخصات ویژه ای همراه می باشند و علاوه براین کاربردهای متمایز و جداگانه ای را به خود اختصاص داده اند، لذا به هنگام خرید این محصول ممکن است با سطوح متفاوتی از قیمت سورفکتانت روبرو شوید.

به طور کلی می توان اعلام داشت ویژگی های ساختاری و کلی انواع سورفکتانت از یک سو که مربوط به محصول شده و نوسانات حاکم در بازار از طرف دیگر که مرتبط با عرضه محصول بوده، باعث بروز تغییراتی در قیمت روز سورفکتانت شده و بنابراین بهتر است نرخ دقیق این محصول را به هنگام خرید آن استعلام نمایید.

حال برای اینکه موفق به خرید و استعلام قیمت این محصول شده و بتوانید به نتایج بهتری دست یابید، به شما پیشنهاد می کنیم که از مسیرهای معتبر مانند این مسیر اقدام کنید که در این صورت، هم فرصتی مناسب برای تهیه انواع سورفکتانت آنیونی خالص و درجه یک را خواهید داشت و هم اطلاعاتی را از قیمت محصول کسب خواهید نمود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید