مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سدیم لوریل سولفات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع سدیم لوریل سولفاتتولید کننده سدیم لوریل سولفات

محصولات  سدیم لوریل  سولفات در بازار جهانی ارزش زیادی داشته و اقتصاد بعضی از کشور های تولید کننده ی آن به خرید و فروش  سدیم لوریل  سولفات بستگی دارد. برای خرید بهتر  سدیم لوریل  سولفات باید به بازار های سطح شهری مراجعه کرد؛ زیرا تنوع سدیم لوریل سولفات در بازار بسیار زیاد است و انواع روش های مختلفی را تولید کنندگان آن برا ی خرید  سدیم لوریل  سولفات ایجاد کرده اند. قمیت  سدیم لوریل  سولفات در بازار داخلی ایران نوسان های زیادی رو به رو است و ممکن است نتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد.

بازار فروش سدیم لوریل سولفات

مشخصات انواع سدیم لوریل سولفات

مشخصات انواع سدیم لوریل سولفات سدیم لوریل سولفات با نام تجاری تگزاپون یک ماده شیمیایی خمیرشکل نیمه شفاف به رنگ سفید یا مایل به زرد است. تگزاپون در دسته مواد فعال سطحی آنیونی قرار دارد و از خانواده آلکیل اتر سولفات‌ها است. این ماده حاصل ترکیب یک الکل چرب مانند روغن نارگیل با اکسید اتیلن و متعاقب آن سولفوناسیون است. تگزاپون بوی ملایمی دارد و شرکت‌های تولیدکننده آن را در غلظت‌های ۳۰ و ۷۰ درصد تولید و عرضه می‌کنند.

سدیم لوریل به دو شکل N70 و  تگزاپون صدفی در بازار موجود است. تگزاپون N70 خمیری شکل است که به دلیل ویسکوزیته بالا در تولید مایعات شوینده شفاف مورد استفاده قرار می‌گیرد و از الکل‌های چرب طبیعی به دست می‌آید. تگزاپون صدفی نسبت به N70 خلوص کمتری دارد و در تولید محصولات شوینده صدفی و غیرشفاف مانند شامپوها کاربرد دارد. اخیرا نوع پودری آن نیز تهیه و تولید شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره کاربرد سدیم لوریل، به سایت های تخصصی این محصول مراجعه کنید.

تولید کننده سدیم لوریل سولفات

تولید کننده سدیم لوریل سولفات تولیدکنندگان داخلی سدیم لوریل سولفات بیشتر تولیدات خود را از چنان کیفیتی برخوردار کرده اند تا به کشور های دیگر صادر شود. سود ناشی از تولیدات  سدیم لوریل  سولفات بالا است؛ ولی صادر کنندگان آن هیچ اطلاعات دقیقی از سود ناشی صادرات آن را به مردم  ارائه نمی کنند.

اما با توجه به بازار تقاضای سدیم لوریل سولفات در ایران و جهان از سود زیاد آن می‌توان آگاهی مختصری پیدا کرد. شاید به نظر جالب بیاید که بعضی از کشور ها سرمایه گذاری های زیادی در تولید سدیم لوریل سولفات خواهند کرد و یکی از رشته های اصلی اقتصادی آن کشور ها به حساب خواهد آمد.

در ایران تولید سدیم لوریل سولفات با بحران رو به رو است و متاسفانه هیچ مقامی به یاری تولید کنندگان سدیم لوریل سولفات نمیرسه ، و ما در سال های اخیر شاهد تعطیل شدن کارخانه های تولیدی سدیم لوریل سولفات در سطح کشور بوده ایم که بسیاری از کارگران را از شغل خود بیکار کرده و سرانه بیکاری در ایران را افزایش داده است

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید