مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش تگزاپون کرج عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بارز تگزاپون کرجتولید تگزاپون کرج عمده

با نگاهی به موارد استفاده از سدیم لوریل اتر سولفات در صنایع گوناگون، می توان گفت که بازار فروش تگزاپون کرج عمده رونق عالی دارد. البته این موضوع بیشتر به بحث کیفی فرآورده هم ربط داشته و برای مثال، شرکت تولید تگزاپون اگر محصول را با کیفیت عالی و رعایت استانداردها انجام دهد، طبعاً مشتریان بیشتر پیدا می کند. به هر حال، با نگاهی به مشخصات تگزاپون و کاربردهای آن می شود آن را ماده ای با سوددهی بالا معرفی کرد.

بازار فروش تگزاپون کرج عمده

مشخصات بارز تگزاپون کرج

مشخصات بارز تگزاپون کرج با مشخصات بارز تگزاپون کرج آشنایی دارید؟ می دانید‌ این ماده چطور ساخته و عرضه می شود؟ جهت پاسخ دادن دقیق به این سوالات، ابتدا معرفی مختصری از این محصول خواهیم داشت. باید گفت که نام علمی آن سدیم لوریل اتر سولفات می باشد که خمیر نیمه شفاف، سفید و اندکی متمایل به زرد است.

از رایحه ملایمی برخوردار بوده و آن را در غلظت های گوناگونی مثل 30 و 70 ارائه می کنند. ماده، یک فرآورده فعال سطحی به شمار می رود و در ساخت شوینده هایی مختلفی از شامپو، صابون، خمیر دندان تا کرم، لوسیون و سایر مایعات شوینده کار می گیرند.

همچنین در آن اندکی نمک وجود دارد که هنگام رقیق شدن با آب در چگالی معمولی و ویسکوزیته پایین قرار می گیرد؛ ولی با افزودن سدیم کلراید و یا آلکانو آمید ویسکوزیته آن تنظیم می شود. این ماده را چنین خصوصیاتی دارد:

  • حجم دهنده
  • کف دهنده
  • تمیز کننده
  • پرکننده

آن را در دو نوع N70 که غلظت بالایی داشته و باعث شفاف شدن شوینده می گردد و همچنین صدفی که کیفیت پایین تری دارد، می سازند. البته در حال حاضری برخی تولیدی ها نوع پودری آن را هم وارد بازار کرده اند.

تولید تگزاپون کرج عمده

تولید تگزاپون کرج عمده بهترین شرکت تولید تگزاپون کرج عمده محصولاتی از این قبیل را با ترکیب کردن مواد اولیه مرغوب، می سازد. از طرف دیگر، آنها را برای این که کیفیت خود را حفظ کنند، در بشکه و گالن های استاندارد قرار می دهد که هر یک وزن های متفاوتی دارد.

به هر حال، کارخانه ماده را در دسترس مشتریان ویژه خود که بیشتر کارخانه داران تولیدی انواع مواد شوینده هستند و همینطور شرکت هایی که در کار صادرات می باشند، قرار می دهد. سفارش را هم خریداران به راحتی می توانند ارائه کنند.

از طریق همین وب سایت، از هر منطقه ای می شود درخواست خود را ثبت کرد. برای این منظور، خوب است تا از راه های ارتباطی متعددی که در زیر درج گشته اند، با کارشناسان فروش تماس بگیرید. آنها مشاوران خوبی هستند و سعی می نمایند تا شما را جهت خرید عالی به صورت همه جانبه راهنمایی کنند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید